Кошик
4 відгуків
Официальные представители бренда Combilift в Украине !!!  Детально
+380 (44) 383-11-80
+380 (44) 383-11-86
+380 (67) 662-84-60
вулиця Бориспільська 7, Київ, Україна
Наватажувачі та складська техніка від СЕНТО ГРУП
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Самохідні штабелери

Основні робочі характеристики самохідних штабелерів крім висоти підйому і вантажопідйомності включають в себе швидкість підйому вантажу і швидкість пересування. По вантажопідйомності найбільш поширеними вважаються моделі штабелерів здатні піднімати 1000, 1200, 1400, 1500 і 1600кг. Залишкова вантажопідйомність самохідних штабелерів при підйомі на максимальну висоту може бути вдвічі менше номінальної, що обумовлено відсутністю противаги. Номінальна вантажопідйомність витримується в середньому при підйомі вантажу на 2200-2500мм, що приблизно відповідає другому нагруженному рівнем стелажа. Крок висоти підйому у різних виробників техніки може відрізнятися, але, як правило, самохідні штабелери всіх марок можуть підняти вантаж на висоту від 1600 до 5500мм.

Швидкість пересування машини з вантажем і без вантажу порівнянна зі швидкістю йде людини - від 3,5 до 6 км/ч. При необхідності транспортування палет на істотне відстань більш раціонально використовувати моделі самохідних штабелерів, оснащених відкидною платформою для оператора, оскільки швидкість пересування 6 км/год більше схожа на легкий біг, ніж на крок. Швидкість підйому у різних моделей приблизно однакова - 10-15см/з вантажем і 15-20см/с без вантажу. Швидкість спуску може значно відрізнятися - від 15 до 40 см/с з вантажем і від 10 до 35 см/с без вантажу.

Окремо хотілося б зупинитися на такому параметрі, як час безперервної роботи самохідного штабелера до необхідності зарядки акумуляторної батареї. Час безперервної роботи залежить від ємності і типу батареї, а так само від потужності споживачів електроенергії - двигунів підйому і пересування. Також на час роботи штабелера впливає характер його експлуатації - співвідношення кількості підйомів і часу на пересування. Приміром, самохідний штабелер, функції якого обмежені виключно обслуговуванням стелажів, пропрацює один час, а техніка, якою доводиться долати значні відстані - інше. У середньому, більшість моделей самохідних штабелерів розраховані на безперервну роботу протягом 8-ми годинний робочої зміни з вантажообігом від 100 до 150 палет. Штабелери, оснащені системою рекуперації енергії при гальмуванні машини мають збільшені інтервали між підзарядкою.

Конструктивно самохідний штабелер являє собою шасі (1), раму (2) з рухомою кареткою (3) вантажопідйомника, силовий блок (4) і систему управління (5). Шасі складається з двох швелерів з роликами на кінцях, майданчики під силовий блок, до якої прямо або винесених на консолях кріплять опорні колеса. Рами бувають одинарними, подвійними чи потрійними, в залежності від висоти підйому штабелера. Усередині рами розташовані один або два гідравлічних циліндра, здійснюють підйом каретки з робочими вилами. Згідно з вимогами техніки безпеки рама сконструйована таким чином, щоб максимально захистити оператора від падіння вантажу, при цьому зберігши повний огляд робочої зони. Силовий блок складається з батареї, двигунів підйому і пересування, розташованих в міцному корпусі з індикаторами стану батареї. Система управління - це, по суті, поворотна рукоятка, вона ж - кермо з кнопками управління пересуванням і підйомом, оснащена системою автоматичної зупинки при наїзді на оператора або втрати управління. У деяких випадках управління підйомом і спуском здійснюється за допомогою важеля, встановленого на корпусі силового блоку, що є дещо невдалим рішенням, оскільки змушує оператора постійно тягнутися до корпусу.

Якщо Вас цікавлять якісні штабелери, з гарантією якості і з індивідуальним підходом вибору, компанія "Сенто Груп"- те, що вам треба!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner